• Jubilerstwo a druk 3d

    3d_biPrzyzwyczailiśmy się do tego, że jubilerstwo jest luksusowe i powinno być drogie. Każda elegancka i piękna rzecz od jubilera poprawia nastrój każdej kobiecie. Jednak, idąc do sklepu wciąż widzimy te same wzory i niczym nie wyróżniające się zestawy.

    A co, gdyby móc samemu zaprojektować swoją biżuterię lub zlecić wykonanie projektu? To już jest możliwe. Z drukarką działającą w technologii 3D możesz to zrobić samemu, ale jest również wiele osób, które zaczęły zajmować się tym w sposób profesjonalny. Opanowanie programu graficznego 3D oraz zakup specjalnej drukarki, umożliwia drukowanie biżuterii w dowolnych kształtach, rozmiarach, kolorach oraz z przeróżnych materiałów, także tych szlachetnych. Jednak, obecnie, gdy panuje moda na ręcznie wykonywaną biżuterię, wielkim zainteresowaniem cieszą się elementy biżuterii wykonane z materiałów niekoniecznie najbardziej kosztownych – ważne, aby były w pełni oryginalne i stworzone specjalnie dla Ciebie! Podczas tegorocznych imprez branżowych jubilerów, zaprezentowanych zostało już kilka modeli drukarek, które idealnie nadają się do druku przepięknej biżuterii. Co więcej, drukarki te  miały bardzo rozsądne ceny i zachwyciły cały świat mody. Dzięki wykorzystaniu technologii przestrzennej, możliwe są do wydrukowania piękne, ażurowe wzory z wielką precyzją, które do tej pory wykonywane były np. ręcznie.

    Pokusa stworzenia biżuterii jedynej w swoim rodzaju, której wyłączenie jedna osoba będzie posiadaczem, jest niezwykle zachęcająca i kusząca.